YGG Coin Nedir? YGG Coin Geleceği 2022

YGG coin nedir ve ygg coin geleceği 2022 gibi birçok soru sorulmaktadır. İnternette araştırılan bu konuların detaylı bir şekilde incelenmesi adına bu makalemize göz atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece yatırımlarınızı çok daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

YGG Coin Nedir?

YGG coin, Yield Guild Games olarak adlandırılan ve nft dünyası içerisinde yatırım gerçekleştiren bir kripto para birimi olarak yer almaktadır. Genel olarak amacı ise, dünya içerisindeki en büyük sanal ekonomiyi geliştirerek, kullanılabilirlik oranlarını maksimum düzeye çıkarmak için gerekli olan varlıkların optimizasyon işlemlerini gerçekleştirmektir.

YGG coin, sanal dünya içerisinde ve blockchain olarak adlandırılmakta olan oyunlar içerisinde yer almakta olan NFT’lere yatırım işlemleri gerçekleştirerek gelir elde etmekte olan oyuncu ve de yatırımcı topluluklarını yaratmaktır. Koronavirüs sebebi ile platform içerisinde taleplerin oldukça artış göstermekte olduğunu, oldukça fazla kişinin oyna ve de kazan mantığında çalışan platformlar içerisinde yer alarak ilgi gösterdiğini fark ettiklerini belirtmektedirler.

ygg coin geleceği 2022

YGG Coin Geleceği 2022

YGG coin, NFT piyasalarının gelişim göstermesi ile oldukça büyük bir gelecek potansiyelinin yer aldığı kripto para birimleri içerisinde yer almakta olduğunu söyleyebiliriz. Aktif bir şekilde NFT oyunlarına gerçekleştirdiği yatırımları ile beraber, önü açık olan bir proje olarak yer almaktadır. Bu durum da, kripto para geleceğinin oldukça parlak olduğunu söylemektedir.

Genel olarak kripto para piyasası içerisinde şu anda bir durgunluk olsa da, boğa sezonu geldiğinde, hedeflenen fiyatlar YGG coin için gerçekleşebilmesi muhtemel ihtimaller arasında yer almaktadır. Bu nedenle değerlendirilmesi uygun kripto para birimleri arasında bu kripto para gösterilmektedir.

YGG Coin Yorumu

Digital Coin Price işletmesi içerisinde uzmanlar tarafından yapılan tahminlerden yola çıkacak olursak, YGG coin fiyatlarının 1 sene içerisinde 4 dolar civarına çıkacağı ön görülmektedir. Daha sonrasında ise, 5 dolara kadar ulaşma olasılıklarının yer aldığına dair, tahminler yürütülmektedir. 1-2 sene içerisinde 5 ila 6 dolar arasında bir fiyat içerisinde olacağı düşünülen bu kripto paranın, şu anda 2,5 dolar civarlarında seyrettiğini söyleyebiliriz.

YGG Coin Kimin?

YGG coin projesi bir şirket tarafından kurulan ve Gabby Dizon tarafından kurulmuş olan Manila bölgesinde yer alan oyun stüdyosu olarak faaliyet gösterir. Bu oyun stüdyosu ise, Beryl Li ve Owl of Moistness tarafından kurulmuştur. Blockhain tabanlı uygulamaları geliştirmekte olan Owl of Moistness, Axie gibi birçok yazılım programları içerisinde faaliyet göstermesinin dışında, NFT programları adına da çeşitli algoritmaların geliştirilmesinde ön planda yer almıştır. Cambridge Üniversitesi’nde okumuş olan Beryl Li ise, Capchainx olarak adlandırılan platformun kurucu ortakları arasında yer almaktadır.

YGG Coin Kaç TL?

YGG şu anda, 2,5 dolar civarlarında seyretmekte olan bir fiyat politikasına sahip olmaktadır. Maksimum ulaştığı fiyata bakacak olursak, 10 dolar civarına yaklaşmış olduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle kripto paranın tekrar aynı yerlere gelebilme durumları da bulunmaktadır. Şu anda oldukça düşük bir fiyatlandırmada olan YGG coin, yatırım yapılabilecek kripto para birimlerinden bir tanesi olarak önerilmektedir.

YGG Coin Grafiği

YGG coin grafiğine baktığımızda, oldukça dalgalı bir grafiğe sahip olmakla beraber, sene sonunda oldukça güzel yükselişlere sahip olduğu görülmektedir. Bu yükselişler haricinde şu anda ise düşük fiyatlar içerisinde yer almaktadır.

YGG grafiğine güncel olarak baktığımızda ise;

ygg coin grafik

YGG Coin Hangi Borsalarda Var?

Yield Guild Games yani YGG coin, birçok borsa içerisinde hizmet sağlamaktadır. YGG coinin yer aldığı borsalara bakacak olursak;

  • Binance,
  • Houbi Global,
  • Kraken,
  • Poloniex,
  • Okex,
  • MEXC,
  • com
  • Bitrue gibi borsalar içerisinde işlem yapılabilmektedir.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.