Pitbull Coin Nedir? Pitbull Coin Yorum 2022

pitbull coin

Son zamanlarda dünyanın en zengin insanı Elon Musk ile oldukça büyük bir şekilde ilgi gören köpek tokenleri, birçok kişi tarafından yatırım amacı ile alım ve satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu kripto para birimlerinden birisi olan Pitbull coin de, kripto para severler için oldukça merak edilmektedir. Bizde bu yazımızda sizlere Pitbull coin yorum hakkında detaylı bir şekilde bilgi paylaşımı gerçekleştireceğiz.

Pitbull Coin Nedir?

Pitbull coin, genel olarak web uzmanları ya da grafik tasarımcıların oluşturmakta olduğu ve de diğer birçok sektör içerisinden de bireysel olarak yatırımcıların iş birlikleri sayesinde geliştirilmiş olan kripto para birimidir. Doge coin ya da Shiba coin gibi bir köpek cinsi ile yatırımcıları kendine çekmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi, PIT Token, logosunda da yer alan pitbull köpeğinden esinlenip yaratılmıştır.

Toplam arzı toplamda 100 kat trilyon dolar olarak yer alan belirtilmekte olan bu kripto para, piyasa dolaşan arzının ise 43 kat trilyon olduğu söylenmektedir.

pitbull coin yorum 2022

Pitbull Coin Yorumu 2022

Pitbull coin yorum için gerekli veri ve uzmanlara bakarsak, yatırımcıları için sağlamış olduğu birçok imkan  haricinde köpek cinsi coinleri arasında yer alması ile birçok kişi tarafından ilgi çekmekte. Yatırımcılar için oldukça düşük bir ücret karşılığında işlemlerde bulunma şansı ve de hızlı bir şekilde işlem kapasiteleri ile beraber piyasa içerisinde yer alan pitbull coin, sağlam bir şekilde sağlanan yükseliş ile de oldukça iyi bir kripto para birimi olduğunu herkese göstermişti.

Birçok yatırımcı, kısa bir süre içerisinde, şu anda yüksek bir şekilde gelir elde edemeyeceğini biliyor. Bunun asıl sebebi ise, fiyat hacmi olarak şu anda gerekli seviyelere ulaşmadığı için belirli bir zaman geçmesi gerekiyor. Yeni bir kripto para olması sebebi ile de kullanıcıların ileri zamanlarda kazançlı bir fırsat yakalayabileceğini söyleyebiliriz.

Şu anda kripto para piyasası içerisinde her ne kadar düşüş yaşanıyor olsa da, piyasa içerisinde yer alan pitbull coin, belli bir seviyede kendisini tutmayı başardı. Genel olarak yatırım yapıp sabırlı bir şekilde beklenilmesi ile, pitbull coin üzerinden oldukça kazançlı bir miktar kazanılabilir.

Pitbull Coin Geleceği

Pitbull coin geleceği hakkında şu anda kripto para yatırımcıları hakkında net bir şekilde bir şey söylemek yanlış olacaktır. Çünkü piyasa şu anda belli haber ve gelişmelere göre oldukça dalgalı bir şekilde seyrediyor. Fakat kullanıcılar adına birçok fırsatı da beraberinde getirmesinden ötürü, uzun süreli bir şekilde yükselişlerin de olabileceğini söyleyebiliriz. Eğer pitbull coin yatırımcıları, aynı şekilde elinde kripto paralarını tutması durumunda, kripto para piyasası içerisindeki boğa piyasasında oldukça iyi bir şekilde gelir etme imkanı da yakalayabilecekler.

Pitbull Coin Grafiği

Pitbul coin grafiğine detaylı bir şekilde bakacak olduğumuzda, bitcoin ve diğer birçok kripto paranın düşüşü gibi, pitbull token için de aynı durum söz konusudur. Belli bir seviye içerisinde yer almakta ve günde ortalama yüzde 3 ila 5 arasında bir düşüş ya da yükseliş yaşanmaktadır. Ancak köpek tokenlerin tekrardan trend sağlaması durumunda, oldukça büyük bir yükseliş durumları da görülebilmesi olası olacaktır.

Pitbul coin ile alakalı olarak grafiği detaylı bir şekilde inceleyecek olursak;

pitbull coin grafik

Pitbull Coin Kimin?

Pitbull coinin tek bir sahibi bulunmamaktadır. Çeşitli web yazılımcılar, grafik tasarımcılar ve yazar gibi birçok sektör içerisinde faaliyet göstermekte olan kişiler tarafından beraber geliştirilerek ortaya çıkarılmış bir kripto para birimi olarak ortaya çıkmıştır.

Pitbull Coin Kaç TL?

Pitbull, birim fiyatı olarak oldukça düşük bir rakama tekabül etmektedir. Ortalama olarak 0,00000001157115 TL gibi bir fiyatı bulunur. İşlem hacmi ise 9 milyon TL civarlarındadır. Tüm kripto para birimlerine göre listedeki yerine bakacak olduğumuzda ise, 3360. Sırada yer almakta olduğunu söyleyebiliriz.

Pitbull Coin Hangi Borsalarda Var?

Pitbull coin hangi borsada var soruları için alım için bakacak olduğumuzda;

  • Cointiger,
  • Pancakeswap ,
  • IndoEx ,
  • Bitrue,
  • MEXC

olarak adlandırılan kripto para borsaları üzerinden alım ve satım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Satın alma işlemleri için ise, borsa üzerinden kimlik doğrulama işlemlerini doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Kimlik doğrulama adımlarının tamamlanmasından sonrasında ise, dilerseniz hesaba para atarak dilerseniz de kripto para transferleri ile işlem yapabilirsiniz. Böylece siz de pitbull coin sahibi olabilirsiniz.

 

Kripto paralara ilgi duyuyorsanız Burger Coin (BurgerSwap) Nedir? Burger Coin Geleceği 2022 adlı makalemize de göz atabilirsiniz.