Dash Coin Geleceği 1

dash coin geleceği 1

Dash ATH Kaç?

DASH Fiyat İstatistikleriDash Fiyatı$51.82Piyasa Değeri$575,426,353Piyasa Değeri Hakimiyeti0.053%Hacim/Piyasa Değeri0.1359Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı$1,493.59 -96.5% 20 Aralık 2017 (yaklaşık 5 yıl)

Dash 2 Trade Coin Nedir?

Dash 2 Trade, yatırımcıların doğru ve bilinçli kripto para yatırımları yapmalarını kolaylaştırmak için tam özellikli bir gösterge tablosuna erişim sağlayan bir kripto para analitiği ve veri platformudur.

Dash Şuan Ne Kadar?

1 DASH için geçerli değer ₺1,303.25 TRY’dir. Başka bir deyişle, 5 DASH satın almak size ₺6,516.27 TRY’ye mal olacaktır. Tersine, ₺1,00 TRY 0,000767 DASH ile değiştirilebilir, bu da ₺50,00 TRY’ye dönüştürüldüğünde (platform ve gaz ücretleri hariç) 0,038365 DASH’a eşdeğerdir.

Dash Nereden Alınır?

Dash varlıklarını Coinbase’in merkezi değişim platformu üzerinden satın alabilirsiniz. Bu işlem hızlı, güvenli ve basittir.

Dash Ne Coini?

Dash açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Bitcoin protokolünden çatallanmış bir altcoindir. Aynı zamanda “Master Nodes” adı verilen kullanıcılarının bir alt kümesi tarafından yönetilen merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO).

Dash Kripto Para Ne Kadar?

Dash bugün ₺1,152.74 TRY fiyatından işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi ₺1,909,417,669 TRY.

Dash Nedir Network?

DASH (HTTP üzerinden Dinamik Uyarlanabilir Akış) – HTTP üzerinden Dinamik Uyarlanabilir Akış (DASH), geleneksel HTTP web sunucularından gönderilen medya içeriğinin İnternet üzerinden yüksek kalitede akışını sağlayan uyarlanabilir bir bit hızı sağlayan bir akış tekniğidir.

Dash Halving Ne Zaman?

DASH Mayıs 2020’de yarıya indirilecektir.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.  
telefona kaydetme isimleri