Burger Coin (BurgerSwap) Nedir? Burger Coin Geleceği 2022

Son dönemler içerisinde oldukça popüler olan, ve birçok kripto para sever kişiler için en çok sorulan sorular arasında Burger coin nedir? Burger coin geleceği 2022 gibi birçok soru yer almaktadır. Bizde bu yazımızda sizlere Burger coin hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Burger Coin Nedir?

Burger Coin, genel olarak 2021 senesi içerisinde değer kazanmaya başlayan bir kripto para çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşamış olduğu hızlı yükselişleri ile beraber, daha sonrasında ani bir şekilde düşüşle yer almakta olsa da, birçok kripto para yatırımcısı, tekrar bir yükseliş yakalaması için Burger Coin geleceklerini merak etmektedir. Bu kripto para birimi BSC yani, Binance Smart Chain üstünde yer alan ve geliştiricileri içerisinde Türk kökenli yazılımcıların da yer aldığı bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sushiswap gibi adı duyulmuş bazı kripto paralar ile özellik anlamında oldukça fazla benzerlikleri yer almaktadır. Sushiswap coinin bir rakibi olarak görülen Burgerswap, 10 Eylül 2021 senesinde piyasaya girmiş ve oldukça kısa bir süre içerisinde edindiği popülarite ile, birçok kripto para kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Burgerswap kripto parası üzerinden, yatırımcı olarak pool, governance ya da swap gibi işlemlerin gerçekleştirilmesine izin verilmektedir.

Burger Coin Yorumu 2022

Burger Coin ile alakalı yorumlara bakacak ve değerlendirecek olduğumuzda, oldukça hızlı ve iyi bir giriş yapan kripto paralar arasında yer aldığını söyleyebiliriz. En çok tercih edilen kripto para borsası olan Binance içerisinde de işlem görmesi, bu kripto para biriminin geleceğinin parlak olduğunu göstermektedir. İlerleyen zaman içerisinde Burger Coinin çok daha değerli bir sanal varlık olacağı düşünülmektedir. Ayrıca işlem bazı olarak bakacak olduğumuzda, Burger Coin markasının kendi borsasının da, oldukça fazla işlem yaratılan sistemler arasında yer almakta olduğunu söyleyebiliriz.

Kripto para uzmanlarının söylediklerine göre, Burger coin kripto parasının, kısa süre içerisinde bir yükseliş sağlama olasılığı bulunabilmekte. Bunun söylenmesindeki asıl neden ise, yatırımcılar olarak ciddi bir güven sağlanabilmesinden ötürüdür. Gelecek zaman içerisinde, yeni kripto para birimleri açısından da oldukça etkili olacak. Ayrıca kuruluşunun arkasında Binance gibi bir borsanın yer alması da, güvenilir bir birim olduğunu bizlere gösterebiliyor.

burger coin geleceği 2022

Burger Coin Geleceği 2022

Oldukça kısa bir süre içerisinde çıkmış olmasına rağmen, kısa süre içerisinde ivme kazansa da, aynı şekilde hızlı bir şekilde de düşüş göstermiştir. Ancak 2022 senesinde, Bitcoin’in iyi bir yerlere gelmesi ile beraber, Burger coin de aynı şekilde yükselişe geçmesi beklenmektedir. 2022 yılı Burger coin gelecek tahminlerine göre, ortalama olarak 4 ila 5 dolar arasında bir fiyat içerisinde yer alması beklenmektedir.

Burger Coin Kimin?

Geçtiğimiz sene içerisinde, dünyanın en çok kullanılan borsası olan Binance üzerinden alım ve de satım işlemlerine izin verilmiş olan Burger Coin kimin gibi sorular oldukça fazla sorulmaya başladı. Bu kripto paranın kurucuları arasında, Binance kripto para borsası CEO’su olan Changpeng Zhao’da yer almaktadır. Ayrıca ekip üyeleri arasında DR. Mehmet Sabır Kiraz, Süleyman Kardeş ve de Tony Tai gibi isimler de yer almaktadır.

Kullanıcıları için birçok yatırım seçeneğinin yer aldığı Burger coinin genel olarak özelliklerine bakacak olduğumuzda;

  • Defi projesi olarak yer almasından ötürü, yatırımcıları için likidite havuzlarında katkı sağlamasına da fayda sağlamaktadır.
  • Kullanıcılarına işlemleri için ödüller ya da staking gibi işlemlerinde ekstra ödüller gibi çeşitli fırsatlar sunmaktadır.
  • Yapılan her işlem için çok daha düşük işlem bedelleri alınmaktadır.
  • Kullanıcılar adına çok daha ergonomik bir kullanım ve de kolaylık sağlayabilmektedir.

Burger Coin Kaç TL?

Burger coin fiyatı, anlık olarak değişkenlik göstermek ile beraber, 2022 senesi içerisinde ortalama olarak 1 ila 2 dolar arasında yer almaktadır. Kripto paraların işlem hacimleri sıralaması içerisinde ise ortalama 650. Sıralar içerisinde bulunmaktadır. Ortalama piyasa değeri 29 milyon dolardır. Ayrıca dolaşan arz miktarı ise 20 milyar burger coin olarak belirtilmiştir.

Burger Coin Grafik

Burger Coin kripto parasının verilerine bakacak olursak, uzun süredir 2 dolar civarında yer aldığını söyleyebiliriz. İlk çıktığı zamanlarda oldukça büyük bir yükseliş yaşasa da, kısa süre içerisinde aynı şekilde de büyük bir düşüşü olmuştur. Şu ana kadar maksimum gördüğü ortalama tutar 20 dolar, minimum ise 1,30 dolar civarları olmuştur.

grafiğine bakacak olursak;

burger coin grafik

Burger Coin Hangi Borsalarda Var?

Burger coinin yer almış ve listelenmekte olduğu kripto para borsalarına bakacak olursak;

  • Binance,
  • Bithumb,
  • Kucoin

yer almaktadır. Sizde burger coin satın almak için bu kripto para borsalarını tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Burger Coin web sitesine erişim sağlayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.