Binance 10 Dolar Hediye

binance 10 dolar hediye

Binance Hediye Coin Veriyor Mu?

Binance hediye token veriyor mu? İlk arkadaşınız Binance’e başarıyla kaydolup kimlik doğrulaması yaptığında, ödül olarak rastgele sayıda token alırsınız. Arkadaşınız da bir token ödülü alacaktır. Hediyenizi en fazla 5 arkadaşınızla paylaşabilirsiniz ve her arkadaşınız da bir ödül alır.

YouTube video

Binance De BUSD Nasıl Alınır?

Binance web sitesindeki gezinti çubuğunun sol üst köşesinde yer alan “Kripto Satın Al” bağlantısına tıkladığınızda ülkenizde kullanabileceğiniz seçenekleri görebilirsiniz. Bir coin satın almak için önce USDT veya BUSD gibi bir sabit coin satın almalı ve ardından sabit coin’inizi Binance USD (BUSD) satın almak için kullanmalısınız.

Web 3 Coinleri Nedir?

Web3 projelerinin kripto para birimleri Web3 coinleri olarak adlandırılır. En iyi bilinen Web3 coinleri arasında Polkadot (DOT), NEAR Protocol (NEAR), Basic Attention Token (BAT), Holo (HOT) ve Chainlink (LINK) bulunmaktadır.

1000 XEC Coin Nedir?

xec, elektronik nakit olarak tasarlanmış bir madeni para türüdür. her dakika ve her saniye değişen bir yapıya sahiptir. e-posta ile takas edilebildiği ve nakde dönüştürülebildiği için çok popülerdir. insanların doğrudan para göndermesine olanak tanır.