Axs Coin Ne Olur

axs coin ne olur

Axs Ne Oluyor?

AXS, Ethereum ağına dayalı oyunlar oynayarak kazanılan bir kripto para birimidir. Axie Infinity oyunu için geliştirilmiş Ethereum tabanlı bir yönetişim tokenıdır. Oyuncular, platformun yönetişim mekanizmasına katılmak ve oyunda söz sahibi olmak için AXS tokenlerini kullanabilir.

Axs Coin Neden Düştü?

Popüler bir metaverse projesi olan AXS coin 21 dolar seviyelerini gördü. Küresel piyasalarda yüksek enflasyona karşı parasal sıkılaştırma beklentilerinin artması, riskli varlıklardan kaçış ve doların diğer para birimleri karşısında değer kazanması coinlerde düşüşe neden oluyor.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.