Ape Coin Fiyat Tahmini 2021

ape coin fiyat tahmini 2021

Ape Coin Kac Dolar Olur?

ApeCoin coin’in şu anki fiyatı 5,44 dolar ve 24 saat içinde 94,27 milyon dolarlık bir işlem hacmine sahip.

YouTube video

Ape Coin Kaç TL Olur?

ApeCoin’in güncel fiyatı 108,75 TRY ve 24 saatlik işlem hacmi 2.426.716.234 TRY’dir.

Ape Coin En Fazla Kaçı Gördü?

ApeCoin için tüm zamanların en yüksek fiyatı: $27,51. Bu, piyasaya sürülmesinden bu yana ApeCoin için ödenen en yüksek fiyattır.

Ape Coin Ne Is Yapar?

Web3 sisteminin önde gelen platformlarından biri olan ApeCoin (APE), merkezi olmayan yapıları güçlendirmek ve desteklemek amacıyla oluşturulmuş Ethereum (ETH) ERC-20 tabanlı bir sistemdir. ApeCoin’in resmi dijital para birimi APE’dir ve Bored Ape Yatcht Club (BAYC) tarafından oluşturulmuştur.

Ape Coin 50 Dolar Olur Mu?

Brooke’a göre, ApeCoin (APE) trendini sürdürürse 2022, 2023 ve 2024 yıllarında ApeCoin fiyatı için analist tahmini, 2022’nin sonunda 50 dolara ulaşabilir. Analiste göre, 2023 yılına kadar ApeCoin için gerçek değer sağlayan ek kullanım durumları bekleniyor.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.