Altcoinler Neden Düşüyor Son Dakika

altcoinler neden düşüyor son dakika

Bitcoin Ne Zaman Bitecek?

Uzmanlar, üretimin ortalama her 4 yılda bir yarıya inmesi nedeniyle tüm bitcoin üretiminin 2140 yılında sona ereceğini tahmin ediyor. Bitcoin üretiminin sona ermesinden sonra, ağdan elde edilen gelirin doğrulanmış işlem sayısına göre elde edilmesi bekleniyor.

Kripto Para Ne Zamandır Var?

2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından yaratılan Bitcoin, ilk merkezi olmayan kripto para birimiydi. O zamandan beri birçok farklı kripto para birimi ortaya çıkmıştır. Bitcoin dışındaki kripto para birimleri genellikle alternatif ve coin kelimelerinin birleşiminden oluşan altcoinler olarak adlandırılır.

Coin Market Neden Düşüyor?

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin değerindeki düşüşün birçok nedeni var. Düzenleme, kripto para birimleriyle ilgili güvenlik sorunu, hükümet müdahalesi ve siber saldırılar nedeniyle sızıntı riski başlıca nedenler arasında yer alıyor.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.