ADX Coin Nedir? ADX Coin Geleceği 2022

ADX coin 2017 yılının temmuz ayında kurulan ADX coin ilk üç saat içerisinde 10 milyar dolar toplamayı başarmıştır. Toplamda 100 milyon adet ADX Token kazılmıştır ve bunların farklı oranlarda dağıtılacağı açıklanmıştı. ADX Coin geleceği parlak olan yeni projelerden bir tanesidir.

ADX birimi ERC-20 ağı üzerinde çalışan yeni bir kripto paradır. ADX coin 2017 yılında halkın arzına sunulmuştur. ADX, ATH değerini 2018 yılının içerisinde görülmüştür. 2021 yılında ise maksimum değerine ulaşmıştır. ADX 2021 yılının içerisinde 1,7 dolar civarına ulaşmıştır. ADX coin şu anda ise anlık olarak 0,53 civarlarında işlem görmektedir.

ADX Coin Nedir? 

ADX coin ERC-20 tabanlı kuruluma sahip olan bir kripto paradır. ADX kripto parasını diğer kripto paralardan ayıran bir özellik bulunmaktadır. ADX coin token dağıtım modeli olarak bilinmektedir. ADX coin sanal paralar arasında yeni olanlar arasında ismini en çok duyuran kripto para birimlerinden bir tanesidir. Son zamanlarda sanal paralara olan yatırımın artması ile birçok yatırımcı kripto para birimleri üzerinden yatırım yapmaktalar. ADX coin yeni bir kripto paradır. ADX coin son 72 saat diliminde yüksek değerler kazanmıştır.

ADX coin sosyal medya üzerinden de fazla ilgi çekmeyi başarmıştır. Twitter üzerinden gerekli itibarı Twitter üzerinden görmüştür. ADX coin twitter da trend topic sıraya yükselmiştir.

adx coin geleceği 2022

ADX Coin Geleceği 2022     

ADX coin piyasaya çıktığı süreler içerisinde iyi bir yükseliş yakalamıştır. Piyasaya çıktığı günden itibaren iyi bir yükseliş yakalamıştır. ADX coin kendisine ait olan rekorları kırmıştır. Yatırımcıların uzun vadede ADX coin kripto parasının iyi bir yatırım olacağını belirttikleri görülmüştür. Belirli bir süre yatırımcıların sanal paranın dumb etkisiyle geri çekilip çekilmeyeceği kontrol etmeleri ile ADX coin herhangi bir çekilme olmadığı görülmüştür.

Uzun vadeli bir yatırım için ADX kripto parasının iyi bir yatırım olacağını söylemekte fayda vardır. Ancak anlık olarak piyasada iyi bir planda hareket etmektedir. Hedefinin iyi yerlerde olacağını ortaya koymuş bir kripto paradır. ADX coin birçok global piyasada ve borsada listelenmektedir. Yatırımcılar borsalardan herhangi birine katılarak ADX ticaretine başlayabilmeleri mümkündür.

ADX Coin Yorumu    

ADX coin en çok merak edilen kripto para birimlerinden bir tanesi olmuştur. 2017 yılında piyasaya sürülen ADX coin kısa sürede fazla ilgi ile karşılaşmıştır. ADX coin sosyal medyada çok fazla etkileşim almıştır. ADX coin yatırımcılarına verimli ve şeffaf bir reklam platformu yaratmayı amaçlanarak kurulan bir platformdur. Blockchain ve dijital reklamcılık alanında kullanılmasına ilişkin önemli bir aşama kaydeden ADX en çok konuşan kripto para birimlerinden bir tanesidir.

ADX Coin Grafiği    

ADX coin birçok platformda adından söz ettirmektedir. ADX coin kurulduğu zamandan itibaren iyi bir çıkış yakaladığını söylemek doğru olur. Yatırımcıların verilerine göre ADX coin 2022 yılının sonuna kadar 1,30 civarlarında olması beklenmektedir. 2023 yılında 1,35 değer görmesini yatırımcıların beklediği değerlerdendir. ADX geleceği olan kripto para birimlerinden birisi olarak gözükmektedir.

ADX coin hakkında grafiği inceleyecek olursak;

adx coin grafik

ADX Coin Kimin?     

ADX coin 2017 yılında Dimo Stoyanov ve Ivo Georgiev tarafından geliştirilmiştir. DeFi odaklı bir kripto para cüzdanıdır. ADX coin Ampire AdEX merkezli olmayan reklam değişim protokolüdür.

ADX Coin Kaç TL?     

ADX coin kripto para borsalarında anlık olarak 1 ADX fiyatı 5,644 TL. ADX coin döviz cinsinden bakıldığında ise 0,384 dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. ADX coin yeni çıkan bir kripto para birimi için iyi işlem değerlerine sahiptir.

ADX Coin Hangi Borsalarda Var?

ADX coin dünya üzerinde birçok global kripto para borsasında işlem görmektedir. Yatırımcıların aşağıdaki kripto para borsalarına üye olması ile ADX alım ve satım işlemi yapması mümkündür.

  • io
  • WazirX
  • PancakeSwap
  • ProBit Global
  • Binance
  • HitBTC

 

ADX yukarıdaki borsalarda satış işlemi görmektedir. Yukarıdaki borsalarda üyeliği olan kripto para yatırımcılarının ADX alarak işlem yapması mümkündür.

Sorumluluk Reddi

Koindolu.com'daki makaleler ve gönderiler yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Bitcoin ve kripto para birimleri riskli yatırımlardır ve bunlara yatırım yapmadan önce kendi durum tespitinizi ve araştırmanızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparken paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz! Transferlerinizin ve işlemlerinizin riskinin size ait olduğunu ve her türlü kayıptan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
Koindolu.com, kripto para birimlerinin veya dijital varlıkların satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmediği gibi Koindolu.com bir yatırım danışmanı da değildir.
Bu nedenle, Koindolu.com ve bu web sitesindeki makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu makaledeki şirketler, varlıklar veya hizmetlerle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.